Užduokite klausimą - rašykite: info@gydomiejipaveikslai.lt


Klausimas: Ar spaudos ant drobės kokybe yra gera?

Spauda ant drobės yra geriausia įmanoma. Atskirti spaudos ant drobės reprodukciją nuo originalaus tapybos darbo yra sunku. Ši spauda yra daroma specialiais pigmentiniais dažais vandens pagrindu, tokiu pačiu būdu muziejai daro paveikslų reprodukcijas. Tai ilgaamžė spauda.Klausimas: Aš noriu pirkti paveikslą ir nežinau ar jis tiks prie interjero.

Be jokių problemų galite gražinti arba pakeisti paveikslą į kitą, tiek kartų, kiek Jūsų manymu reikės. Galime susitarti, kad atvešime norimus paveikslus ir spaudos reprodukcijas į Jūsų namus "pasimatuoti". Paskambinkite tel. + 370 678 82 576.Klausimas: Patinka darbai, ar tapote pagal užsakymą, kiek kainuoja?

Taip, kuriame paveikslus pagal užsakymą. Originalus paveikslas kainuotų nuo 4000 lt.Klausimas: Kaip buvo sukurti šie paveikslai?

Tapybos technika kurta dailininkės Eve Wasser, o paveikslų kūrimo eiga prasideda nuo aptarimo kokius raktinius žodžius turi atitinkti paveikslas pagal spalvų terapijos taisykles, kuriama atitinkamų spalvų paletė ir parenkamas simbolizmas tapymui.Klausimas: Ką, jei nusipirkta paveikslo reprodukcija netiks prie interjero?

Mes taikome 100% pinigų gražinimo garantiją. Jei paveikslas "nesižiūri" interjere ar apsirikote pasirindami spalvą - gražinsime visus sumokėtus pinigus už paveikslą. Jums tereikia paskambinti ar parašyti el. pašto žinutę.Klausimas: Ar padarysite nuolaidą, jei pirksiu daugiau nei vieną paveikslą?

Būtinai, paskambinkite mums.